Kontakt

Główna siedziba

Akademia Podlaska w Białymstoku – Akademia Nauk Stosowanych

Al. Jana Pawła II 91

15-703 Białystok

apwb@apwb.pl

tel. 85 742 01 99

tel. 85 742 01 66

Bank Spółdzielczy w Brańsku

Nr konta: 44 8063 0001 0100 0200 7214 0001

Rektorat

Godziny pracy

Pon-czw: 08:00 – 15:30

Piątek: 08:00 – 15:00

Sobota: 08:00-15:45

Niedziela: nieczynne

rektorat@apwb.pl

apwb@apwb.pl

85 742 01 99 wew. 11, 12, 15

Rekrutacja

Godziny pracy

Poniedziałek: 08:00-15:00

Wtorek: 08:00-15:00

Środa: nieczynne

Czwartek: 08:00-15:00

Piątek: 08:00-15:00

Sobota: 8:00-15:30

Niedziela: nieczynne

rekrutacja@apwb.pl

85 742 01 99 wew. 13

Drugi budynek

Akademia Podlaska w Białymstoku – Akademia Nauk Stosowanych

ul. Hetmańska 8

15-727 Białystok

+48 607 697 520

Biblioteka

Godziny pracy

Poniedziałek: 08:00-15:00

Wtorek: 08:00-15:00

Środa: nieczynne

Czwartek: 08:00-15:00

Piątek: 08:00-15:00

Sobota: 08:00-15:30

Niedziela: nieczynne

biblioteka@apwb.pl

85 742 01 99 wew. 18

Kwestura (księgowość i kadry)

Godziny pracy:

Pon-czw: 08:00 – 15:30

Piątek: 08:00 – 15:00

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

kwestura@apwb.pl

85 742 01 99 wew. 16

Dział planowania

85 742 01 99 wew. 17

Informatyk

85 742 01 99 wew. 16

informatyk@apwb.pl

Administrator Microsoft Teams

informatyk@wd.nwsp.pl

Administrator Platformy E-learningowej

edu@apwb.pl

Promocja

85 742 01 99 wew. 16

promocja@apwb.pl