Autor: Administrator2,   data: 13.04.2011

ZAPOWIEDŹ
Projekt "Edukacja psychopedagogiczna dla społeczności miasta Białegostoku"

Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku prowadzi projekt „Edukacja psychopedagogiczna dla społeczności miasta Białegostoku”  pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Projekt realizowany jest od stycznia 2011 roku w ramach, którego odbywają się wykłady dotyczące problemów społecznych.

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizowania w szkołach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku  wyszła z inicjatywą zorganizowania konferencji pod hasłem „Psychopedagogiczne wczesne wspomaganie rozwoju dziecka”. Wykłady prowadzą:

• Dr  Teresa Serafin - Radca Ministra w  Departamencie Zwiększania Szans Edukacyjnych Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • Dr Agnieszka Iłendo – Milewska – wykładowca NWSP

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie, który odbędzie się w dniu 10 maja 2011 roku, o godz. 10.30 w Auli Uczelni przy Al. Jana Pawła II 91 w Białymstoku.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 7 maja 2011 roku.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 85 742 01 99 wew. 13.