Autor: Administrator2,   data: 19.04.2011

Wykłady dr hab. Katarzyny Laskowskiej.

Projekt "Edukacja psychopedagogiczna dla społeczności miasta Białegostoku"

W dniu 19 kwietnia 2011 r. odbyły się kolejne wykłady realizowane przez NWSP w ramach projektu "Edukacja psychopedagogiczna dla społeczności miasta Białegostoku” objętego honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Piąte zajęcia prowadzone przez wykładowcę NWSP dr hab. Katarzynę Laskowską poświęcone były problematyce kryminologii. Zgromadzona młodzież wysłuchała wykładu pt. "Przestępczość nieletnich w Polsce - stan i przyczyny. Prawo wobec nieletnich sprawców przestępstw". W trakcie spotkania omówiona została etiologia i dynamika przestępczości nieletnich oraz reakcja prawna na zachowania nieletnich sprawców przestępstw.

Serdecznie zapraszamy na kolejny bezpłatny wykład:

• 10 maja - psychopedagogiczne wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (przeznaczone dla dyrektorów szkół podstawowych, żłobków, przedszkoli, domów dziecka) - dr Agnieszka Iłendo-Milewska

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizowania w szkołach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku  wyszła z inicjatywą zorganizowania konferencji pod hasłem „Psychopedagogiczne wczesne wspomaganie rozwoju dziecka”. Wykłady prowadzą:

• Dr  Teresa Serafin - Radca Ministra w  Departamencie Zwiększania Szans Edukacyjnych Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • Dr Agnieszka Iłendo – Milewska – wykładowca NWSP

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie, który odbędzie się w dniu 10 maja 2011 roku, o godz. 10.30 w Auli Uczelni przy Al. Jana Pawła II 91 w Białymstoku.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 7 maja 2011 roku.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 85 742 01 99 wew. 13.