Autor: Administrator2,   data: 15.04.2010

Targi uczelni wyższych

14 kwietnia 2010 r. Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku bierze udział w Dniach Otwartych w XI LO Dla Uczelni Wyższych oraz Instytucji Rynku Pracy pod hasłem "DNI EDUKACJI I KARIERY" (godz. 9.00-14.00, budynek XI LO w Białymstoku przy ul. Grottgera 9).

Dnia 18 marca 2010 r. Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku uczestniczyła w "IV Młodzieżowych Targach Edukacji i Pracy" w Ostrołęce (Hala Sportowo-Widowiskowa im. A. Gołasia przy ul. Traugutta 1)

W dniu 3 marca 2010 r. w III LO w Łomży odbyły się X targi uczelniane pod nazwą „Giełda pomysłów na życie”. Wśród prezentowanych uczelni można było zapoznać się z bogatą ofertą naszej uczelni.

25 lutego 2010 r. Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku gościła w Bielsku Podlaskim (Gimnazjum nr 1 im. Niepodległości Polski) w ramach VIII Prezentacji Edukacyjno-Doradczych pod hasłem "Uczelnie w Powiecie 2010"