Autor: Administrator2,   data: 18.12.2014

Spotkanie opłatkowe

Tradycją Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku jest organizowanie spotkań świątecznych. Również w tym roku w dniu 18 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe. W uroczystości udział wzięły Władze Uczelni, nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji oraz studenci NWSP. Swoją obecnością zaszczycił nas Duszpasterz Akademicki ks. dr Adam Miastkowski. Pani Dziekan dr Agata Jacewicz złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia podkreślając jak ważny jest to czas w życiu każdego człowieka. Życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i samych sukcesów w nowym roku zgromadzonym złożył Rektor Dr Marek Jasiński, prof. NWSP. Uroczystość uświetnił występ Studentów NWSP z Naukowego Koła Młodych Wolontariuszy, którzy pięknymi kolędami i bożonarodzeniowymi opowiadaniami wprowadzili uczestników spotkania w świąteczny nastrój.