Autor: Administrator,   data: 19.12.2013

Spotkanie Opłatkowe

W dniu 13 grudnia 2013 roku w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku jak co roku odbyło się spotkanie opłatkowe. W uroczystości udział wzięły Władze Uczelni, nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji oraz studenci NWSP. Swoją obecnością zaszczycił nas Duszpasterz Akademicki ks. dr Adam Miastkowski. Pani Dziekan dr Agata Jacewicz złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia podkreślając jak ważny jest to czas w życiu każdego człowieka. Życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i samych sukcesów w nowym roku zgromadzonym złożyła Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Bogumiła Nazarewicz oraz Przewodnicząca Koła Naukowego Młodych Wolontariuszy Ewelina Stepnowska. Uroczystość uświetnił Zespół Muzyki Dawnej ESPERIMENTO działający przy Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, który pięknymi kolędami wprowadził uczestników spotkania w świąteczny nastrój.