Autor: Administrator,   data: 07.10.2013

Inauguracja roku akademickiego 2013/2014

W dniu 5 października 2013 r. w Auli Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku odbyła się inauguracja roku akademickiego 2013/2014.

Rektor dr Marek Jasiński, prof. NWSP uroczyście otworzył nowy rok akademicki 2013/2014, składając wszystkim przybyłym życzenia samych sukcesów i pomyślności. Przedstawił historię i działalności NWSP na przestrzeni lat, podkreślając jak prężnie rozwija się Uczelnia.

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele wielu ośrodków akademickich oraz przedstawiciele władz miasta, Centralnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego i Kościoła.

Obecni byli również pracownicy NWSP oraz studenci czterech kierunków: pedagogiki, bezpieczeństwa wewnętrznego, psychologii i pracy socjalnej.

Uroczystego wręczenia indeksów dla przedstawicieli studentów I roku dokonała Pani Dziekan dr Agata Jacewicz.

Wykład inauguracyjny pt: Policja – uwagi o modelu i zadaniach wygłosił prof. dr hab. Piotr Majer.