Autor: Administrator2,   data: 11.10.2011

Inauguracja roku akademickiego 2011/2012

W dniu 8 października 2011 r. w Auli Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku odbyła się inauguracja roku akademickiego 2011/2012.

Rektor NWSP dr Marek Jasiński uroczyście otworzył nowy rok akademicki 2011/2012. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele wielu ośrodków akademickich oraz przedstawiciele władz miasta i Kościoła. Obecni byli również pracownicy NWSP oraz studenci czterech kierunków: pedagogiki, bezpieczeństwa wewnętrznego, psychologii i pracy socjalnej.

Wysłuchano wystąpienia inauguracyjnego Jego Magnificencji Rektora dr Marka Jasińskiego. Uroczystego wręczenia indeksów dla przedstawicieli studentów I roku dokonała Pani Dziekan dr Ewa Romanowska.

Wykład inauguracyjny wygłosiła dr hab. Małgorzata Dajnowicz. Wygłoszony przez nią wykład pt.: "Kobiety w sferze publicznej" spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród zgromadzonych.