Autor: Administrator2,   data: 10.10.2010

Inauguracja roku akademickiego 2010/2011

W dniu 3 października 2010 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyła się inauguracja roku akademickiego 2010/2011.

Rektor NWSP dr Marek Jasiński uroczyście otworzył nowy Rok Akademicki 2010/2011. Przybyli zaproszeni goście z Danii, Francji, Białorusi i Słowacji. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele wielu ośrodków akademickich oraz przedstawiciele władz miasta. Obecni byli również pracownicy NWSP oraz studenci trzech kierunków: pedagogiki, bezpieczeństwa wewnętrznego i psychologii.

Wysłuchano wystąpienia inauguracyjnego Jego Magnificencji Rektora dr Marka Jasińskiego. Uroczystego wręczenia indeksów dla przedstawicieli Studentów I roku dokonała Pani Dziekan dr Agata Popławska.

Wykład inauguracyjny wygłosiła dr hab. Ewa Drozda-Senkowska, przedstawicielka Uniwersytetu Sorbona we Francji. Wygłoszony przez nią wykład pt. "Wpływ społeczny: uległość czy bunt?" spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród zgromadzonych.