Uczelnie partnerskie

W latach 2014 - 2020 NWSP w Białymstoku ma podpisane w ramach programu Erasmus+ umowy z następującymi uczelniami: (nazwa uczelni, nazwisko koordynatora i adres e-mail)

1. Sveuciliste u Zadru, Chorwacja, Dr ana Marija Rogic, amrogic@unizd.hr

2. Matej Bel University, Banska Bystrica, Słowacja, Peter Jusko peter.jusko@umb.sk Andrea Zvalova andrea.zvalova@umb.sk – Faculty of Education)

3. University of Ostrava, Ostrava, Czechy,  CZ OSTRAVA02 (Ivana Schmejkalova ivana.schmeikalova@osu.cz

4. Spiru Haret University, Bukareszt, Rumunia, Pd.d. Daniel Gardan, danielgardan@gmail.com

5. University of Bucharest, Bukareszt, Rumunia, Alina Cristovici, alina@unibuc.eu

6. Karoli Gaspar University of the Reformed Church in Hungary, Budapeszt, Wegry, Katalin Bach, international@kre.hu

7. Kecskemet College, Kecskemet, Węgry, Mrs.Eszter Dosa, International.office@rh.kefo.hu

8. Konstantin Preslavsky University of Shumen, Shumen, Bułgaria, prof. Rumyana Todorova, r_todorova@yahoo.com  

9. University of Maribor, Maribor, Słowenia, Uros Kline, erasmus@um.si

10. Universita degli studi di Macerata, Macerata, Włochy, prof. Simone Betti, simone.betti@unimc.it

11. Mondragon University,  Eskoriatza, Hiszpania, Txema Egana, tegana@mondragon.edu

12. Universidade de Beira Interior, Covilha, Portugalia, prof. Doutor Canavilhas, vrensino@ubi.pt

13. Politechnic Institute of Braganca, Braganca, Portugalia, Sylwia Solczak Melo sylwia@ipb.pt

14. Instituto Politecnico de Viana Do Costelo, Viana, Portugalia, Elsa Coelho internacional@ipvc.pt

15. Klaipeda State College, Klaipeda, Litwa, Mrs Jurate Danieliene, j.danielene@kvk.lt

16. Vytautas Magnus University, Kowno, Litwa, Ms Juste Ceckauskaite,  J.Ceckauskaite@trt.vdu.lt

17. Trnava University, Trnava, Słowacja, Marta Sečkárová, martasec@truni.sk

18. Riga Teacher Training and Educational Management Academy, Ryga, Łotwa, Vera Aizikovica, international@rpiva.lv                         

19. Kilis 7 Aralık University, Kilis, Turcja, Zeynel Amac,  zamac@kilis.edu.tr, erasmus@kilis.edu.tr